bgpreload

ДО ПОСЛУГ

SkyBar Family – це 320 м² простору на висоті 30 метрів над землею по вінця наповнених атмосферою відпочинку та щастя.

У нас гості п’ють вино, смакують фірмові страви, слухають якісну музику, спілкуються та просто насолоджуються життям.

ТЕРАСА
ПОКАЗАТИ

У SkyBar Family найвища тераса у Луцьку. З неї можна спостерігати за тим, як купаються лебеді в зоопарку, як пролітають птахи над Замком Любарта, як гойдаються дерева у парку, як за обрій заходить сонце і як живе місто з висоти пташиного польоту.


У розпал літа ми влаштовуємо тут пляжні вечірки, подаємо гостям освіжаючі напої, готуємо кальяни, запрошуємо кращих ді-джеїв і розважаємося як тільки можемо.Фото
ЛАУНЖ
ПОКАЗАТИ

Наша лаунж-зона працює протягом усього року і розрахована на 90 відвідувачів. Тут завжди тепло. Це тепло створюють люди, які до нас приходять.


Кілька разів на рік ми змінюємо оформлення інтер’єру, щоразу дивуючи наших гостей новими ідеями. Тут відбуваються головні тематичні вечірки, проходять романтичні вечори, тут руками ді-джея народжується музика, що створює справжню атмосферу для якісного відпочинку.Фото
КЕЙТЕРІНГ
ПОКАЗАТИ

За два роки ми успішно провели близько 15 весіль, прийняли перший і єдиний у Луцьку весільний бранч. Наша лаунж-зона та тераса дозволяють приймати більше, ніж 150 гостей. Ми не на словах знаємо, як не зіпсувати вам весілля, а навпаки зробити його ще більш незабутнім.


Досвід вишукані страви з шеф-кухарем, в той час як життя найкрасивіших у світі портове місто пливе по вулиці. Ваша думка про Луцьк краєвиди навколо, природа, парк, коні, іподром.


Інтимний вечерю, бізнес-ланч або важливе свято відразу дали абсолютно новий рівень стилю та якості при розміщенні у верхній вежі.Фото
ВЕСІЛЛЯ У
SKYBAR FAMILY

SkyBar Family приймав деякі з найбільш ексклюзивних весільних прийомів країни. Ми запрошуємо Вас випробувати ваш спеціальний день з вишуканим меню від шеф-кухаря нагородами, насолоджуючись безперебійний панораму світу найкрасивіших.


Нареченим подобається проводити цей особливий день у SkyBar Family. Можливо тому, що тут повітря чистіше. Чи тому, що рукою подати до неба.


ДЛЯ
ДЕТАЛЕЙ
Телефон
+380662413322
Години роботи:
ми працюємо
щодня
з
15:00 по 03:00